Дерев’яна садиба

Дерев’яна садиба – це двоповерховий, окремо розташований будиночок, який здатен вмістити 6-7 гостей. Інтер’єр та екстер’єр — натуральне дерево. Стиль — швейцарська класика.

Детально

Ціна 2,500  за нічь

View Details

Двоповерхові апартаменти – «Дуплекс»

Унікальні двоповерхові апартаменти «Дуплекс» — це два рівні затишного житла. На першому — розкішна кухня-вітальня з масивним дерев’яним столом, комплектом побутової техніки і посудом.

Детально

Ціна 2,500  за нічь

View Details

«М’ята»

Відтінки зеленого сприятливо впливають на психологічне здоров’я людини, заспокоюють, повертають душевний баланс. Якщо Ви налаштовані на гармонію, спокій, відновлення емоційного балансу, тоді рекомендуємо зняти номер м’ятного кольору. Він буде сприяти оздоровленню, ненав’язливо заглиблюючи Вас у релакс.

Детально

Ціна 600  за нічь

View Details

«Троянда»

Насичені відтінки червоного асоціативно налаштовують людину на романтику, ніжність, пристрасть. Якщо ви відпочиваєте у парі і не проти поніжитись зранку, подалі від звуків міста, то оренда номера «Троянда» – саме ваш варіант. Він ідеальний для повного усамітнення. Приємна тепла напівтемрява доповнить ваш вечір при свічках. Сюди не потрапляє шум та яскраве світло. Номер-будуар гарантує атмосферу […]

Детально

Ціна 500  за нічь

View Details

«Шоколад»

Апартаменти теплого шоколадного відтінка допоможуть перелаштуватися із щоденного швидкісного ритму життя на розмірений ритм курортного містечка, яке потопає у зелені. Зтримана кольорова гама номера допоможе зняти напруження, наповнить організм спокоєм та позитивною енергією. Саме цей колір сприятливо впливає на нервову систему та зорові рецептори. Ви будете вдихати свіже лісове повітря, починаючи день з філіжанки кави […]

Детально

Ціна 700  за нічь

View Details