Двоповерхові апартаменти – «Дуплекс»

Унікальні двоповерхові апартаменти «Дуплекс» — це два рівні затишного житла. На першому — розкішна кухня-вітальня з масивним дерев’яним столом, комплектом побутової техніки і посудом. Переглянути “Двоповерхові апартаменти – «Дуплекс»”

«М’ята»

Відтінки зеленого сприятливо впливають на психологічне здоров’я людини, заспокоюють, повертають душевний баланс. Якщо Ви налаштовані на гармонію, спокій, відновлення емоційного балансу, тоді рекомендуємо зняти номер м’ятного кольору. Він буде сприяти оздоровленню, ненав’язливо заглиблюючи Вас у релакс. Переглянути “«М’ята»”

«Троянда»

Насичені відтінки червоного асоціативно налаштовують людину на романтику, ніжність, пристрасть. Якщо ви відпочиваєте у парі і не проти поніжитись зранку, подалі від звуків міста, то оренда номера «Троянда» – саме ваш варіант. Він ідеальний для повного усамітнення. Приємна тепла напівтемрява доповнить ваш вечір при свічках. Сюди не потрапляє шум та яскраве світло.
Номер-будуар гарантує атмосферу тет-а-тет та захищає від сторонніх поглядів. Відсутність вікон, які б виходили у двір, ми компенсуємо демократичною ціною. Ви можете зняти номер подобово і заощадити кошти для маленьких туристичних забаганок.

«Шоколад»

Апартаменти теплого шоколадного відтінка допоможуть перелаштуватися із щоденного швидкісного ритму життя на розмірений ритм курортного містечка, яке потопає у зелені. Зтримана кольорова гама номера допоможе зняти напруження, наповнить організм спокоєм та позитивною енергією. Саме цей колір сприятливо впливає на нервову систему та зорові рецептори. Ви будете вдихати свіже лісове повітря, починаючи день з філіжанки кави на просторому балконі.
До Ваших послуг велика трикутна ванна, де можна поніжитися навіть удвох. Номер обладнано кондиціонером, кухнею-студією з повним комплектом сучасної побутової техніки та посуду. Дієта, вегетаріанство, дитяче меню чи особливі кулінарні вподобання. Ми врахували Вашу індивідуальність! Вам не потрібно підлаштовуватись, змінювати звички, чи шукати відповідний ресторан — готуйте те, що Вам до душі!
У номері є велике двоспальне ліжко та диван з двома додатковими спальними місцями.