Санаторій «Південний Буг»

Санаторій «Південний Буг» належить до відомства Міністерства внутрішніх справ України і вважається оздоровчим закладом найвищого класу. Вже півстоліття тут поліпшують своє здоров’я як українські, так і іноземні гості.

Розташований санаторій «Південний Буг» біля санаторію «Радон» в центральній частині міста.


Інфраструктура комплексу доповнена прекрасними шедеврами ландшафтного дизайну, прогулянковими доріжками та мальовничими краєвидами берегів і водної поверхні Південного Бугу.

Крім цього, спеціально для любителів активного відпочинку територія санаторію оснащена волейбольним майданчиком, біговими доріжками, парковою зоною з спеціальними розмітками для теренкуру та вуличними тренажерами для занять під відкритим небом. Крім цього, вздовж всієї території комплексу є безліч тінистих алей, красивих альтанок, а на береговій зоні є доступ до чудового пляжу та катамаранів. 

Адміністрація оздоровниці постійно дбає про вдосконалення діагностично-лікувальної бази, збільшення діапазону медичних послуг, що надаються та високу кваліфікацію персоналу.


Харчування в санаторії п’ятиразове з можливістю попереднього замовлення. Серед асортименту позицій меню представлено найпопулярніші страви української та європейської кухні.​

м.Хмільник, вул.Шевченка, 25